UYDUCUELEKTRONİK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UYDUCUELEKTRONİK

UYDU ALICISI SİTESİuydu alıcısı sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

dreambox guncel emu atmak resimli anlatim

YazarMesaj
reco63
Admin
reco63

dreambox guncel emu atmak resimli anlatim  Empty
MesajKonu: dreambox guncel emu atmak resimli anlatim    dreambox guncel emu atmak resimli anlatim  EmptySalı Eyl. 21, 2010 2:33 pm

Hepimiz en azindan denemek icinde olsa yeni cikan emulari kurup denemek isteriz. Genelde butun imagelarda bunlar bir muddet sonra serverlerinden otomatik olarak indirilip kurulacak sekilde hazirlanir ama kurulduktan sonra config dosyamiz silinip verilerimizi kayip ederiz cogu kez. Birde yedegini almamis isek hepten zor durumda kaliriz. Peki bunu config dosyamiza zarar vermeden hallederiz en kolay sekilde.

Sirasi ile:
Once yeni cikmis olan emu diyelim CCcam_2.0.11.zip olani indirip aciyoruz. Bunlarin icersinde cok cesitli dosyalar goreceksiniz dreambox icin olan .ppc uzantili olandir. Bunu alip masa ustune koyuyoruz

dreambox guncel emu atmak resimli anlatim  1

ftp programi ile dreamboxa baglanip bizdeki surumun ismini oyreniyoruz

dreambox guncel emu atmak resimli anlatim  3

az once indirdigimiz en son versiyon olan .ppc uzantili cccam versiyonunun ismini bizdeki mevcut olan cccam ile degistiriyoruz.

dreambox guncel emu atmak resimli anlatim  2

asagida her iki cccam cam dosyasini gorebilirsiniz soldaki yeni sagdaki bizim dreamboxtaki eski versiyon

dreambox guncel emu atmak resimli anlatim  4

Daha sonra bizim dreamdeki /bin de bulunan cccam silip ismini ayni koydugumuz yeni versiyonu sildiyimiz yere kopyaliyoruz ve emuyu yeniden baslatiyoruz. Menude cccam versiyonu eski gozukse bile versiyon olarak yeni calisir durumda oluyor, bunu ccam infodan kontrol edebilirsiniz.
Chmod 755 yapmayi unutmayin!!!

dreambox guncel emu atmak resimli anlatim  5

http://uyducu.hareketforum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dreambox - Adsl Modem - Pc Ayarlari resimli anlatim
» dreambox enigma 2 skin yukleme resimli anlatim
» Dreambox'da Menü Dilini değiştirme (Resimli Anlatım)
» Dreambox kanal listesini buketi duzenleme resimli anlatim
» dreambox Silinmis servis hatalarinin giderilmesi resimli anlatim