UYDUCUELEKTRONİK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UYDUCUELEKTRONİK

UYDU ALICISI SİTESİuydu alıcısı sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

A10 ve A13 tablet güç ic incelendiğinde, AXP209

YazarMesaj
reco63
Admin
reco63

A10 ve A13 tablet güç ic incelendiğinde, AXP209 Empty
MesajKonu: A10 ve A13 tablet güç ic incelendiğinde, AXP209   A10 ve A13 tablet güç ic incelendiğinde, AXP209 EmptySalı Ara. 16, 2014 11:08 pm

AXP209 Allwinner işlemci Allwinner A10 ve A13 ile tabletlerde kullanılan entegre güç (PYB) 'dir. Bu Çinli şirket x güçler tarafından üretilmiştir. Pil şarj cihazı, güç girişi seçici, 2 ve 4 kova dönüştürücüler DC konvertörler LDO içeren oldukça entegre bir çözümdür. Aynı zamanda akıllı şarj fesih, aşırı gerilim koruma ve sıcaklık, çoklu GPIO, vb gibi özellikleri içeriyor A10 veya A13 işlemci ile tablet şarj değilse nedeniyle bu entegre bir başarısızlık olabilir de açılmıyor eğer büyük olasılıkla hatalı pil veya bu entegre.

Bu içeriğin alınmıştır gelen bloguma www.moveontechnology.com/hugoenchina/, bu içerik olması serbestçe söz verilen dağıtılmış kaynak .

Cpu RK2906 RK2918 kullanımı entegre tps65910 ve sahip cpu GP33003 ile tabletler entegre GPM82 kullanın (Sen benim blogun diğer bölümlere entegre bunlar hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz)
biz bağlantıları tipik bir diyagram var Burada:

A10 ve A13 tablet güç ic incelendiğinde, AXP209 AXP209%20PMU%20CIRCUIT

HAREKET:
Pin 34 ve 35 (IPSOUT): Ana çıkış gerilimi, çıkış gerilimi RAM VCC hatları, VCC3V, VCC5V, LED IN, VLED, LCD AVDD, HOPARLÖR AMP güç sağlayan düzenleyici devreler sağlar (bkz Benim diğer makalelere ya da benim blog www.moveontechnology.com/hugoenchina/) bu diğer devreler üzerindeki
Pin 38 ve 39: pil şarj sağlayın, pil devresi L1 pin biter bobini ile seri bağlı LX1, batarya iyi olduğunu doğrulamak ya da bu pin voltaj çıkışı olduğunu doğrulamak gerekir şarj değilse. Batarya o 3V geçer ve normal yük başlayana kadar 3V ön yük süreci (Normal yükün hızı 10%) başlar az ise 4.2V şarj tamamlandı ulaştığında.
Pin 10 (DCDC2) : Buck DC dönüştürücü Ben CORE işlemci A10 pin gider düşünüyorum, cpu için 1,2V sağlar.
Pin 17 (DCDC3): Buck DC dönüştürücü 1.2V (INT1V2) sağlar, ben CPU gidin.
Pin 28 (LDO1) : Düşük bırakma lineer regülatör (LDO) olacak RTC VDD hattı 1V3 CPU A10, A13 cpu ile tablet harici olan RTC devresine gider, RTC (gerçek zamanlı saat) için 1.3v sağlar. Bu hat gerilimi her zaman tablet kapalı açık.
Pin (LDO2) 12: Düşük bırakma lineer regülatör (LDO) Ben CPU gider düşünüyorum AVCC hattına bazı 3Voltios sunar.
Pin 41 (LDO3): Düşük Çıkarma Doğrusal Regülatörü (LDO) AVDD hat kameraya 1 Bazı 2,8 volt Teklifler
Pin 11 (LDO4): Düşük bırakma lineer regülatör (LDO) AVDD hat kameraya 2.8 volt 2 sağlar
BİLET
Pin 32 ve 33 (acin) 'dir Şarj cihazı giriş akımı 5V benzer olmalıdır
tablet 4.4V aşağı usb şarj gerilimi elde ettiğini eğer, USB bağlantı noktası (mikro ya da mini) giriş akımı: Pin 31 (VBUS) . Şarj gerilimi güç alıyor 5V olduğunu
. Dahili güç girişi entegre giriş voltajı: Pin 21 (APS)
, entegre dijital kısmına İç mantık güç girişi, giriş gerilimi: Pin 26 (VINT) gerilim 2.5V olan
hemen hemen AXP209 aynıdır, Sonunda veri sayfası AXP202 entegre paylaşmak

http://www.moveontechnology.com/blogfiles/AXP202-power%20ic-v1.0_en-PMU.pdf

http://uyducu.hareketforum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tablet dimo R86 V32
» Qpad Tablet PC
» Cpu A10 Tablet T704
» Cpu A13 Tablet T706
» RK3066 based Tablet